Akıllı Trafik Yönetim Çözümleri

Tek bölge için Wisenet ANPR kameraları

FF Group’la birlikte geliştirilmiş olup tüm Avrupa plaka numarası biçimlerinde etkili, yüksek hassasiyete sahip plaka numarası tanıma çözümü sağlayan ANPR uygulaması yüksek çözünürlüklü iki Hanwha Vision kamerasıyla entegre edildi: SNO-6095RH/FNP ve XNO-6120R/FNP. Uygulama, kullanıcının trafiği izlemesini (bir kameraya 3 hat), suçları caydırmasını ve suç faaliyetlerini kaydetmesini sağlamak için lisans plakası tanıma yazılımını kullanır.

    Olağanüstü tanıma doğruluğu
    Yüksek araç hızı
    Tüm Avrupa ülkeleri
    Kolay kurulum
    Kara ve Beyaz liste desteği
Tek alan yönetimi için Plaka Numarası sunucu çözümü

Büyük bir alışveriş merkezi, belediye veya ticari alanlar gibi 32’ye kadar kamera gerektiren büyük bir alana sahipseniz bir sunucu bazlı yönetim sistemine geçiş yapmak faaliyetinizi ölçeklendirmeyi kolaylaştırır.

Ek özelliklerine şunlar dahildir:

    Çevrimiçi uyarı
    Kalma süresi
    Kullanım analizi
Wisenet SSM ile entegrasyon

Wisenet SSM, Wisenet ağ kameralarının etkinliğini maksimize eden ve onları izinsiz giren alarmları ve erişim kontrolü gibi üçüncü taraf sistemlerle mükemmel entegre etme seçeneği sunan tek durak yönetim yazılımıdır.

Wisenet Smart Security Manager’in modüler mimarisi operatörlere büyük sayıda kamerayı yapılandırma, yönetme ve izleme olanağı verir. Güçlü bir arama motoruyla donatılmıştır ve çok çeşitli seçenekler sunar.

Çözümlerimiz hakkında bilgi için bizi arayın veya çözüm talebinizi bize iletin.

Çağrı Merkezimiz +90 212 493 20 44
Çözüm Talebi İlet