Biometrik ve Perakende Çözümleri

Hanwha Vision ve analiz araçları uzmanı A.I. Tech; perakende zincirlerinin ve market, gazete büfeleri ve petrol istasyonları gibi küçük mağazaların kendilerini ziyaret eden insan çeşitleri ve sayıları konusunda daha fazla bilgi edinmelerini sağlamak için birlikte iki perakende mağaza optimizasyon çözümünü geliştirdi.


Doğru ve Güvenilir

Çalışmaya hazır bir şekilde tedarik edilen uygun maliyetli kamera çözümlerinin her ikisi de perakendecilere değerli iş bilgileri sağlamak için A.I. Tech video analiz araçlarıyla donatılmıştır.

A.I. Tech’in güçlü analiz motoruna entegre edilmiş olan gelişmiş zeka ve yapay görüş algoritmaları 25 yıllık yenilikçi ve akıllı video analiz çözümleri tasarlama deneyiminin bir sonucu olarak geliştirildi.

AI-Retail-DASH

AI-Retail-DASH çözümü 2 megapiksel XND-6010/RET dome kameranın yakaladığı üstün kaliteli görüntülerden yararlanır. Bu çözüm aynı zamanda A.I. Tech’in kenar tabanlı video analiz araçlarının XND-6010/RET dome kamerasında çalışmasını sağlamak için X serisi kameraların “kalbindeki” chipsetin devasa işlem gücünden yararlanır.


AI-DASH

AI-Dash, XND-6010/RET dome kamera üzerinde AI-People, AI-Crowd ve AI-Overcrowd modüllerince analiz edilen ve bir SD karta depolanan veriler üzerine anlaması kolay raporlar sunar. Bunu bir web tarayıcıdan uzak bir şekilde erişilebilen sezgisel bir kontrol paneli üzerinden gerçekleştirir. Birden çok kamera kullanılıyorsa kontrol panelini sunucuda çalıştırma seçeneği vardır.

AI-BIO

Hırsızları caydırma ve tespit etmeye yardım etmesine ek olarak TNB-6030/BIO Genel Görüş Monitör kamerası, mağaza ziyaretçilerinin yaş ve cinsiyet analizi yapan AI-Bio-DASH ile donatılmıştır.

TNB-6030/BIO kameranın suç teşkil eden herhangi bir aktiviteyi tespit etmek için mağaza girişlerinde, alışveriş koridorlarında ve çıkış noktalarında kurulması amaçlanmıştır.

Yüz algılama teknolojisini kullanan AI-Bio-DASH modülü TNB-6030/BIO da kutusundan çıkışta kullanıma hazırdır. Örneğin genç bir erkek çocuk veya yetişkin bir kadın olsun, görüntüsü kamera tarafından yakalanan kişiyi hedef alan kişiselleştirilmiş dijital tabelalara bağlantılanabilir.
TNB-6030/BIO’nun 1,70 metre yükseklikte kurulması ve yüzlerin önden tam görüntüsünü yakalamasını sağlayacak bir şekilde konumlandırılması gerekir.

Çözümlerimiz hakkında bilgi için bizi arayın veya çözüm talebinizi bize iletin.

Çağrı Merkezimiz +90 212 493 20 44
Çözüm Talebi İlet