İzinsiz Giriş Algılama Çözümleri

İzinsiz Girme, Aylak Dolaşma ve Terk Edilmiş/Çalınmış Nesneleri Algılam

Wisenet İzinsiz Giren Algılama çözümleri çalışmaya hazır bir şekilde tedarik edilir. Wisenet X kameraların “kalbindeki” chipsetin devasa işlem gücüyle A.I. Tech’in akıllı video analiz araçlarını bir arada bulunduran kombine çözümler, aydınlatma koşullarına veya gölgelerin veya yansımaların mevcudiyetine bakmaksızın güvenilir algılama sağlar.

Doğru ve Güvenilir

A.I. Tech’in güçlü analiz motoruna entegre edilmiş olan gelişmiş zeka ve yapay görüş algoritmaları 25 yıllık hem iç hem de dış mekanlarda etkin çalışan yenilikçi ve akıllı video analiz çözümleri tasarlama deneyiminin bir sonucu olarak geliştirildi.
Wisenet AI-Intrusion-PRO

Wisenet AI-Intrusion-PRO, 2 megapiksel XNO-6020R/INT IR bullet kameranın yakaladığı üstün kaliteli görüntülerden yararlanır ve A.I. Tech’in akıllı video analiz araçlarıyla bir araya geldiğinde yasak bölgelerdeki herhangi bir etkinliğin doğru tespitini sağlar.

Saha çevre güvenlik amaçları için bu çözüm aynı zamanda uzaktan yapılandırılabilen birden çok sanal tetikleme çizgilerini geçen insanları veya nesneleri tespit edebilmektedir.

Gerçek zamanlı raporlama

A.I. Tech analiz araçlarıyla doğrulanan alarm olayları Wisenet ağ video kayıt cihazlarına (NVR’ler) gönderilebilir. Bunlar aynı zamanda Wisenet WAVE ve Wisenet SSM Video Yönetim yazılımıyla ve aynı zamanda Milestone Xprotect gibi diğer seçkin VMS ile de desteklenir.

XNO-6020R/INT kamera FTP veya e-posta üzerinden izinsiz giren aktivitelerini rapor etmek üzere yapılandırılabilir.

Çözümlerimiz hakkında bilgi için bizi arayın veya çözüm talebinizi bize iletin.

Çağrı Merkezimiz +90 212 493 20 44
Çözüm Talebi İlet