Hakkımızda

Wisenet A serisi ürün grubu, güvenlik profesyonellerinin talep ettiği temel işlevlerle donatılmış, uygun maliyetli kamera ve NVR çözümlerini içerir.

Hanwha Vision, Güney Kore merkezli bir “FORTUNE Global 500” şirketi olan Hanwha Group'un bir parçasıdır.

Hanwha Vision, 30 yılı aşkın süredir birinci sınıf optik tasarım, görüntü işleme ve siber güvenlik teknolojileriyle küresel video gözetim endüstrisine liderlik ediyor. Hanwha Vision, küresel bir vizyon çözümü sağlayıcısı olmak için işini genişletirken, önemli bilgileri toplayarak ve yapay zeka ve bulut teknolojilerini kullanarak büyük veri analitiği sağlayarak müşterilere daha değerli ve anlamlı bilgiler sunacak.

Hanwha Vision, son kullanıcılara video analitiği gibi yazılım çözümlerini uçta, yani kamera içinde çalıştırma seçeneğini sunmanın değerini ilk anlayanlar arasında yer aldı. En yeni nesil yüksek çözünürlüklü kameralarımızın kalbinde yer alan Açık Platform yonga setlerimizin en önemli güçlü yönlerinden biri, müşterilere yazılım Uygulamalarının yanı sıra VMS'nin (video yönetim yazılımı) mükemmel kombinasyonunu seçme konusunda tam özgürlük sağlamasıdır. ), bireysel operasyonel gereksinimleri en iyi şekilde karşılamak için.

'Sınıfının En İyisi' ürünleri sunmak, eksiksiz bir video gözetim çözümü sunma sürecinin yalnızca bir parçasıdır; Hanwha Vision ürünlerinin her biri, rakipsiz satış öncesi ve sonrası destek ile desteklenmektedir. Eğitim, sistem tasarımı, teknik destek ve üç yıllık tam garantiyi de içeren bir dizi destek hizmetinin merkezinde yer alır.

Samsung Garanti Starbucks Yılport Süzer Plaza Kuzey Marmara Otoyolu Kocaeli B.B Kuş Cenneti Milli Parkı Alpin Çorap İDO TFF TP perpa Hilton
Samsung Garanti Starbucks Yılport Süzer Plaza Kuzey Marmara Otoyolu Kocaeli B.B Kuş Cenneti Milli Parkı Alpin Çorap İDO TFF TP perpa Hilton