Siber Güvenlik

Hanwha Vision'da siber güvenlik, ürün geliştirme aşamasında başlıyor ve ürün üretimin sonuna ulaştıktan uzun süre sonra da devam ediyor.

Yeni tescilli yonga setinin yakın zamanda piyasaya sürülmesiyle Hanwha Vision, bir kez daha IP ağ video gözetim çözümleri için yeni bir standart belirlediğini iddia edebilir. Çığır açan Wisenet7 yonga seti, Wisenet kameralarının siber güvenlik bilgilerini önemli ölçüde geliştirmek için tasarlanmış etkileyici bir teknoloji listesine sahiptir.

Wisenet7 ile donatılmış Wisenet kameraları yalnızca UL CAP sertifikasına sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda NDAA uyumluluğunu da karşılamaktadır.

Küresel bir güvenlik çözümleri sağlayıcısı olarak Hanwha Vision, ürünlerinin, kullanıcıların video gözetim sistemlerinin saldırıya uğrama riskini en aza indirmelerine yardımcı olacak yenilikçi çözümler içermesini sağlama sorumluluğunun tamamen bilincindedir.

Siber güvenliği her zaman öncelik listesinin başında tutan Hanwha Vision, siber güvenli, kullanıcıların gizli bilgilerini güvende tutan ve uluslararası veri koruma düzenlemeleri ve standartlarına uygun ürün ve çözümler tasarlamaya, geliştirmeye ve üretmeye kendini adamıştır.

Tasarım Yoluyla Siber Güvenlik

Siber güvenlik stratejimiz, siber saldırı korumasını video gözetim ürünlerimizin ve çözümlerimizin temel bir özelliği olarak yerleştirmektedir. Bu, tasarım sürecinin hemen başında dikkate alınır ve yalnızca uzun bir yararlı özellikler listesinden başka bir şey olarak ele alınmaz.

Uluslararası düzenleme ve standartlara uyum

Bir kameraya, kayıt cihazına veya ağa erişim sağlamak için kasıtlı olarak oluşturulmuş bir 'arka kapı' kullanmak, siber saldırıların gerçekleşmesi için fırsatlar yaratır. Hanwha Vision bunu 2012 yılında bilgisayar korsanlarının istismar etmesine olanak sağlama potansiyeline sahip, uzaktan müşteri desteği için kullanılan bir işlevi kaldırdığımızda fark etti.

Hızlı Güvenlik Açığı Yanıtı

Wisenet ürünleri, kullanıcıların kurulumdan sonra değiştirmesi gereken, önceden yapılandırılmış güvenli şifrelerle birlikte gelir. Bunlar, aynı karakterin art arda kullanımının yasaklanması ve özel karakterlerin kullanımının teşvik edilmesi gibi minimum zorunlu ve otomatik olarak uygulanan şifre protokolleriyle birlikte gelir.

GDPR

Wisenet kameralarımız, kayıt cihazlarımız ve video yönetim yazılımımız (VMS), gizli verilere erişilmesini, kopyalanmasını veya üzerinde oynanmasını önleyebilen özellik ve işlevlerle donatılmıştır; sistem entegratörlerine ve son kullanıcılara, videolarının güvende olduğunu bilerek gönül rahatlığı sağlar. gözetim sistemleri Genel Veri Koruma Yönetmeliğine (GDPR) uygundur.

Hanwha Vision ayrıca teknoloji ortağımız VORA Systems tarafından geliştirilen S-COP video maskeleme yazılımı uygulamasına da destek sağlıyor. Bu, bir kişinin gizlilik hakkını korumak için güvenlik personelinin videodaki yüzleri hızlı ve kolay bir şekilde çıkarmasına olanak tanır.

NDA Uyumluluk

Özellikle siber güvenlikle ilgili olarak video gözetim ürünlerinin özelliklerini tanımlamak için düzenli olarak kullanılan kısaltmaların sayısı giderek artıyor, ancak Avrupalı kurulumcuların ve entegratörlerin radarında olmayabilecek bir kısaltma da NDAA'dır. ABD merkezli bir girişim olmasına rağmen hâlâ birçok Avrupalı işletme için önemini koruyor. Gerçek şu ki kullanıcılar gelecekteki projeler için güvenilir ortakları belirlemek amacıyla düzenlemelere bakıyor. Ek olarak, genel merkezleri ABD merkezli olan işletmelere, daha yüksek düzeyde güvenlik sağlamak amacıyla ana şirket tarafından kara listeye alınan üreticilerden kaçınmaları önerilebilir.

Çözümlerimiz hakkında bilgi için bizi arayın veya çözüm talebinizi bize iletin.

Çağrı Merkezimiz +90 212 493 20 44
Çözüm Talebi İlet