Açık Platform

Açık Platformun Gücü

Wisenet kameraların temelindeki açık platform çipsetinin devasa işlem gücü, akıllı telefonlarda kullanılan uygulamalar gibi birden çok üçüncü taraf analiz uygulamalarını çalıştırma olanağı sağlamaktadır.

Sorunsuz entegrasyon ve kolay kurulum sağlayan bir yükseltim seçeneği veya yepyeni bir çözüm olarak sunulan kenar tabanlı analiz araçlarıyla Wisenet kameralar, videolu gözetimi sadece bir güvenlik çözümü değil, izleme ve algılamadan daha fazlasını sunan akıllı bir çözüme yükseltmektedir.
Çok Görevlilik Özelliğiyle Artan Yatırım Getirisi

Yerleşik uygulama yazılımlarını çalıştırabilme yeteneği, kameraları çoklu görevlerde kullanabilme fırsatı sunmaktadır. Böylece, bir işletme veya kuruluş içerisindeki çeşitli departmanlar, farklı ve özel video analiz uygulamalarıyla değerli bilgileri toplyabilmekte, analiz etmekte ve rapor edebilmektedir.
Gönül Rahatlığı

Hanwha Vision, özel seçtiğimiz teknoloji ortaklarımızla olan akdi ilişkilerimizin ilgili sunucu, bulut ve yepyeni yerleşik kamera çözümlerinin kapsamlı değerlendirmesi ve testiyle desteklendiğini göstererek son kullanıcılara, danışmanlara, sistem tasarımcıları ve entegratörlerine gönül rahatlığı sunar.
Akıllı Trafik Yönetim Çözümleri

Analiz araçları uzmanı FF Group ile ortaklığımız, iş uygulamaları için araç parkı erişim denetiminden büyük ölçekli şehir geneli bazlı sistemlere kadar değişen kapsamlı bir ANPR temelli akıllı trafik yönetimi çözümleri süitiyle sonuçlandı. Bu çözümler yerel yönetimlerin insanların emniyetini sağlamaya ve aynı zamanda yasak yere park etmiş araçları ve diğer trafik ihlallerini tespit etmeye yardım eder.

Kaza ve Olay Algılama Çözümleri

Biz, bütçeye duyarlı yerel yönetimler için uygun maliyetli olmak üzere tasarlanan, kurulumu kolay, son derece doğru, şehir genelinde olay algılama çözümü Wisenet Otomatik Olay Algılama (AID)’yi geliştirmek için analiz araçları uzmanı Sprinx Technologies ile uzmanlığımızı birleştirdik. Şehir merkezlerinde, karayolları ve motorlu araç yollarında trafik sıkışmasına yol açan sürekli artan araç sayısının getirdiği zorluklarla yüzleşmek durumunda kalan trafik yöneticileri için ideal bir çözümdür.

Çözümlerimiz hakkında bilgi için bizi arayın veya çözüm talebinizi bize iletin.

Çağrı Merkezimiz +90 212 493 20 44
Çözüm Talebi İlet