Wisenet SSM

Premium Video Yönetim Yazılımı

Wisenet SSM, canlı izleme, video kaydetme ve oynatma ve olaya dayalı izleme gibi gözetim işlemlerine yönelik özellikler sağlayan bir video yönetim yazılımıdır.

Sunucu yazılımı ve istemci yazılımından oluşur. Kayıt amaçlı sunucu, video duvarı görüntüleme amaçlı sunucu vb. gibi işlev modülüne göre ayrılmış sunucu yazılımı. Profesyonel izleme operatörü ve sahadaki güvenlik görevlisi gibi operatörlere göre ayrılmış istemci yazılımı.

Arama modu seçenekleri

Wisenet SSM, hızlı kanıt alımı için 2 ana türde gelişmiş arama modu sağlar.
    Akıllı Arama, sanal alana ve sanal hatta göre arama yapabilir
    Hareket Arama (ve Küçük Resim Arama), çok kısa bir süre içinde kanıta ulaşabilir.


Canlı Yayında ve Yeni Zaman Çizelgesinde Kolay Oynatma

Wisenet SSM'nin kullanıcı dostu arayüzü ile operatörler, canlı akış sırasında kayıtlı videoyu oynatabilir ve 32x'e kadar oynatmanın yanı sıra ters oynatmayı da kolayca kontrol edebilir. Ayrıca arama için belirli bir görseli seçebilirsiniz. Wisenet SSM, olayları küçük resimlerle aynı alanda görüntüleyerek ayrıntılı bir arama yapmayı kolaylaştırır.

Güçlü olay yönetimi sayesinde verimli izleme

Etkinlik önceliği, etkinlik renklendirme, kural tabanlı etkinlik eylemi kurulumu ve gerçek zamanlı etkinlik küçük resim gösterimi gibi etkinlikle ilgili tüm özellikler
daha verimli izleme olanağı sağlar. Wisenet SSM ayrıca gerçek zamanlı olay günlükleri sağlayan ayrı bir olay görüntüleyici penceresi de sağlayabilir
tek kanallı önizleme ile.


  •     Operatörler her olayı izleyebilir ve not ekleyebilir
  •     Tehlikeli olay durumlarında uyarıların verilebilmesi için ses yayını da mevcuttur.

Çözümlerimiz hakkında bilgi için bizi arayın veya çözüm talebinizi bize iletin.

Çağrı Merkezimiz +90 212 493 20 44
Çözüm Talebi İlet