Wisenet WAVE

Wisenet WAVE
KULLANIMI KOLAY YAZILIM
AÇIK VİDEO PLATFORMU Hanwha Vision SSM adlı giriş düzeyi VMS'yi zaten sunuyor ve sofistike Kurumsal düzey VMS projeleri için lider teknoloji ortaklarıyla entegre oluyor. Wisenet WAVE, basitleştirilmiş kullanıcı deneyimine vurgu yaparak orta düzey projelerin ihtiyaçlarına yanıt vermek için lanse edildi.

SUNAPI 2.0 ENTEGRASYONU Hanwha Vision, WISENET kameralar ve kayıt cihazları için tam SUNAPI 2.0 entegrasyonuyla Wisenet WAVE'i piyasaya sürdü.

İhtiyaçlarınıza uygun bir işletim sistemi Wisenet WAVE'in başlıca tüm işletim sistemleri için uygulamaları bulunduğundan kullanıcılarımız masaüstü bilgisayarlarında, mobil cihazlarında, raf yapısındaki sunucularında veya hatta düşük güçlü yerleşik cihazlarında kullanmayı tercih ettikleri işletim sistemi veya cihazlarla sınırlı kalmazlar.

Bulut - Her tür Wisenet WAVE sistemine kolay, merkezileştirilmiş uzaktan erişim ve içgörü sağlayan bulut tabanlı bir hizmet..

Masaüstü - Tek bir Wisenet WAVE sistemini bir masaüstü veya dizüstü bilgisayardan görüntülemek ve yönetmek için tasarlanan zengin bir medya oynatıcısı.

Mobil - Seyahat halindeyken Wisenet WAVE sistemi video ve olaylarını görüntülemekiçin tasarlanan bir mobil uygulama.

Sunucu - Sistem aygıtları ve verilerini keşfetmek, yönetmek ve onlara bağlanmaktan sorumlu bir medya sunucusu.

Çözümlerimiz hakkında bilgi için bizi arayın veya çözüm talebinizi bize iletin.

Çağrı Merkezimiz +90 212 493 20 44
Çözüm Talebi İlet