P Serisi

NDAA ve FCC Uyumlu Kamera ve NVR Çözümleri

P Serisi

En İleri Teknolojiye Sahip Premium Kameralar

En ileri teknolojiyle tasarlanmış üstün kaliteli kameralar olan P serisi, kullanıcılara olağanüstü bir video gözetim çözümü sunar. Bullet kameralardan çoklu sensörlü kameralara kadar P serisi, aşırı ayrıntılar ve geniş alan kapsamı gerektiren uygulamalar için optimize edilmiş geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Üstün Görüntü Kalitesi ve İzleme P serisi, üstün 4K Ultra HD görüntü kalitesi üreterek gelişmiş bir gözetim sistemi sağlar . 4K Ultra HD, standart 1080p'nin dört katı çözünürlüğe sahiptir, bu da daha fazla ayrıntı gösterebileceği anlamına gelir.

Daha sessiz zamanlarda, özellikle geceleri, hareketli nesneleri tespit etmek için dijital otomatik izleme kullanılabilir. Geceleri parklar ve meydanlar gibi trafiğin az olduğu alanlardaki hareketi izlemek için idealdir. Aynı zamanda bir görüntünün odak dışı olduğunu tespit etmeye yardımcı olan ve verimliliği önemli ölçüde artıran Odaksızlık Algılama özelliğini de destekler.


WDR (120dB) ve P-İris

P serisinde yerleşik olan gerçek WDR işlevi, hareket bulanıklığını azaltarak ve daha net görüntüleri işleyerek gelişmiş bir görüntü kalitesi sağlar.

P-Iris, tek bir sahnede birden fazla aydınlatma koşulu mevcut olduğunda iris işlevini optimize ederek daha iyi kontrast, netlik, çözünürlük ve alan derinliğine sahip görüntüler elde edilmesini sağlar. Görüntünün hem merkezinde hem de köşesinde çözünürlüğün yanı sıra alan derinliği ve deklanşör hızının bu optimizasyonu, özellikle megapiksel kameralarda etkili olan artan görüntü keskinliği sağlar.

x serie

Çözümlerimiz hakkında bilgi için bizi arayın veya çözüm talebinizi bize iletin.

Çağrı Merkezimiz +90 212 493 20 44
Çözüm Talebi İlet