X Serisi

NDAA ve FCC Uyumlu Kamera ve NVR Çözümleri


X serisi, kameraları ve mobil cihazları USB ve Wi-Fi aracılığıyla bağlayabilir. Görüş açıları kurulumdan hemen sonra bir akıllı telefon kullanılarak kontrol edilebilir. Hiçbir ek cihaza gerek yoktur. Zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz.

6Çift SD yuvaları, 512 GB'a kadar alanın kameraya otomatik olarak kaydedilmesine olanak tanıyarak, kararsız bir ağ durumunda verileri güvende tutar. Açıkçası bu, tek SD yuvasından daha fazla video çekimi kaydetmeye olanak tanır.

Lens Bozulması genellikle videolarda kenar eğrisine yakın, dışarıya doğru düz çizgilere neden olarak görünebilir. X serisinde bulunan Lens Bozulması Düzeltme teknolojisi sayesinde görüntülerdeki kusurlar kolayca onarılabiliyor.

X serisi, Sis Algılama özelliğiyle sisli hava koşullarında olağanüstü görüntü kalitesi sunar. Net bir görüntü sağlamak için görüntüdeki herhangi bir değişiklik, sis giderme işleviyle otomatik olarak silinir.

Aktarma özelliği, bir PTZ kameranın* aynı IP video gözetim sistemindeki X serisi kameradan alarm (hareket algılama) almasına olanak tanır. Bildirim alındıktan sonra PTZ kamera, atanan kameranın önceden ayarlanmış konumuna yakınlaşacaktır.

Çözümlerimiz hakkında bilgi için bizi arayın veya çözüm talebinizi bize iletin.

Çağrı Merkezimiz +90 212 493 20 44
Çözüm Talebi İlet